GRANDINETTI

  INOVACE a TRADICE již od roku 1963

Jako oficiální dovozce a distributor pro Česko a Slovensko si vám dovolujeme představit firmu GRANDINETTI.

GRANDINETTI SRL je společnost specializovaná na výrobu brusných kotoučů a kotoučů, založená v roce 1963 rodinou Grandinetti, pod názvem GMA (GRANDINETTI MOLE ABRASIVE). 
Rodinná firma se zrodila jako výrobce brusných kotoučů, zpočátku vyztužených železným jádrem a později sklolaminátem. V roce 1982 aby uspokojila potřeby svých zákazníků a příležitosti nabízené trhem se společnost specializuje na konstrukci vitrifikovaných (keramických) kotoučů akvizicí MOLE PATRONE a historické značky SISA                       

Na začátku 90. let GRANDINETTI posílila svou přítomnost na zahraničních trzích akvizicí značky BIG-NET. Od roku 2000 byla v souladu s logikou diverzifikace produktů zahájena výroba lamelových kotoučů. Během těchto padesáti šesti let podnikání jsme vždy udržovali své kořeny rozvíjením špičkové podnikatelské mentality. Dali jsme o sobě vědět na mnoha zahraničních trzích, aniž bychom zanedbávali domácí trh.

Společnost otevřená kompletnímu servisu našich prodejců, dovozců a nejnáročnějších spotřebitelů v oblasti speciální výroby. Všem, kteří nám důvěřovali, musíme poděkovat a jsme si jisti, že nám budou věřit i nadále.
Dnes je GRANDINETTI v čele s druhou generací jednou z mála společností na národní scéně, která se může pochlubit produkcí kolem 50 000 kusů denně, vyrobených plně automatickým strojním zařízením.
Společnost se vyznačuje tím, že diverzifikovala tři výrobní linky na základěpotřeb trhu:

* Brusné kotouče * Lamelové kotouče * Keramické kotouče


Celá výroba je postavena v souladu s platnými předpisy EN 12413, EN 13743 a FEPA. GRANDINETTI je certifikována UNI EN ISO 9001 a je také členem oSa (Organizace pro bezpečnost brusiva)