Diagnostika a softwarové úpravy osobních automobilů VOLVO. Nově i pro automobily z koncernu FCA a LAND ROVER JAGUAR

Pro majitele osobních automobilů značky Volvo zprostředkováváme softwarové úpravy jednotek a diagnostiku pomocí rozhraní Volvo DICE, SUPER J2534, VOE a software Volvo VIDA, D5T5 VDASH

Zprostředkujeme softwarové opravy, úpravy a optimalizace od D5T5 – změny jazyka palubního počítače a infotainmentu, vypnutí EGR, optimalizaci výkonu motoru (chiptuning), nahrání klíčů, aktivaci nezávislého topení a odvětrávání interiéru, aktivace nově instalované výbavy (vyhřívání sedadel, BLIS…), dekódování pinu jednotky CEM a mnoha dalších úprav, které má v nabídce společnost D5T5.com. Lze se domluvit i na kontrole vozidla před nákupem přímo u prodejce, kde Vám pomocí porovnání údajů v řídících jednotkách ověříme skutečný stav najetých kilometrů a skryté závady uložené v paměti řídící jednotky.

Nově nabízíme diagnostiku i pro vozy z koncernu FCA. Zprostředkujeme provedení diagnostiky, nahrání změn a konfigurací jednotek prostřednictvím rozhraní pro diagnostiku MULTIECUSCAN.

Načtení diagnostiky LAND ROVER pomocí GAP IID Tool a JLR SDD

Možnost zapůjčení diagnostiky iCarsoft V3.0 pro Land Rover Jaguar.

Možnost zapůjčení VOLVO DICE

Služby zajistíme přímo u zákazníka. Aktuálně je nabídka omezena jen na oblast Jihomoravského kraje, Zlínského kraje a Vysočiny. Na Slovensku službu aktuálně nenabízíme.

VOLVO FOR LIFE